Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

 

Kendimiz Zeytinyağının başkenti Muğla Milas' lı olmamız nedeniyle yemeklerimizde, tatlılarımızda, kızartmalarımızda,,, tamamıyla organik zeytinyağı kullanmaktaydık. İstanbul' a göçmemizin ardından marketlerde ve çevremizde kullanılan yağların tamamıyla gerçek zeytinyağından uzak olduğunu görerek kendimize ve çevremize Organik Milas zeytinyağı getirmeye başladık. 

Getirdiğimiz organik zeytinyağının herkes tarafından kabul görmesiyle kahvaltıcı, pazar, organik marketler ve tüm müşterilerimize dağıtım yapmaktayız. 

Şuanda köylerden özenle seçtiğimiz zeytinyağları sizlere en uygun fiyattan kapınıza getirmekteyiz.

Organik

 

Saglık

 Hayatta en değerli şey sağlıktır.

Sağlıklı yaşam içinse en önemli şey yenilen yemeklerdir. Yediğiniz yemekleri katkılı yağlarla yapmanız durumunda ise kullandığınız malzemenin hiçbir önemi olmayacaktır.

Organik

 

Lezzet

Marketlerden alınan tereyağı nasıl köy tereyağı ile farklıysa, satılan zeytinyağlarda köydeki organik zeytinyağlarıyla aynı değildir. Pamuk yağı ile inceltme yada farklı yöntemlerle, kalitesiz yağlar sizlere lezzetli görünmesi için birçok işlemden geçmektedir. Bu konuda sattığımız zeytinyağı çok lezzetli olmasının yanısıra kokusuz ve doğaldır. 

Organik

christian louboutin wien timberland schuhe ray ban wien pandora schmuck ralph lauren sale abercrombie and fitch wien louboutin wien michael kors wien oakley wien mbt schuhe abercrombie wien mbt wien Polo ralph lauren sale pandora wien timberland wien oakley sonnenbrillen ray ban sonnenbrillen michael kors taschen nike roshe run nike roshe run portugal oakley portugal

nike outlet ray ban baratas ray ban clubmaster oakley baratas gafas de sol louis vuitton nike huarache baratas nike roshe baratas nike factory polo ralph lauren outlet polos ralph lauren outlet nike roshe run baratas mbt outlet bolsos michael kors ralph lauren outlet montblanc boligrafos boligrafos montblanc mbt madrid nike air huarache baratas nike air force baratas nike air force 1 baratas gafas louis vuitton